Informace o firmě

Společnost IC Software s.r.o. byla založena v červnu roku 2000.

Její vznik se stal logickým završením snahy řady významných subjektů z řad vlastníků a správců nemovitého majetku o vytvoření programového vybavení, které na jedné straně poskytne vlastníku nemovitosti vysoký uživatelský komfort a na druhé straně pomůže zefektivnit činnost správce, a to při využití všech možností, které současná komunikační technologie nabízí.

Cílem vyvíjeného a v současnosti již i plně funkčního softwaru (programu) je uspokojit široké spektrum zákazníků (společenství vlastníků, malých i velkých bytových družstev, soukromých vlastníků domů z řad fyzických i právnických osob různých typů), kteří až doposud byli odkázáni na nejrůznější výhradně účetní systémy, které při vší snaze nemohly problematiku správy nemovitostí a facility managementu obsáhnout v celé její šíři. Výsledkem pak mnohdy bylo duplicitní zpracovávání vstupních údajů správcem, metodicky nesprávné nebo nepřesné provádění jednotlivých operací (vyúčtování služeb, dopočet penále, inventarizace závazků apod.).

Správa on-line
Aplikaci najdete na:
web Building manager

Pokud se chcete podívat pouze na demo ukázku, použijte
Uživatel: demo
Heslo: demo

* Pozor data jsou pouze pro rok 2011 a 2010
Novinky
 • 23.09.2013
  Omlouváme se zákazníkům za 14 denní výpadek webového serveru z důvodu totálního poškození diskového pole.
 • 01.01.2012
  Byla zprovozněna nová verze webové nástavby iBuilding Manager 2.0
 • 25.03.2010
  Byly zveřejněny nové webové stránky.
 • 01.01.2009
  Byl zveřejněný nový ceník platný od 1.1.2009, zohledňující potřebný počet uživatelů, a nová cenová kalkulačka umožňujicí výpočet Vaší ceny.
 • 08.01.2008
  Uvolněna nová verze 2.5.0.0 Building manageru, kde došlo ke spojení desktopové a internetové verze.
 • Další..
Připravujeme
 • Byl zahájen vývoj internetové verze Building manageru. Předpokládaný termín první verze byl stanoven na konec roku 2012.
 • Připravujeme webovou TV, kde bude možné si nechat spustit video připravených témat, kde bude daná problematika podrobně vysvětlena.
  viz.IC Software TV
Partneři

Našimi partnery, kteří se podílejí na vývoji softwaru, jsou firmy Plzeňské služby Centra a.s a Ikon s.r.o, které patří k největším a nejvýznamnějším firmám, pohybující se na českém trhu se správou nemovitostí.

Klíčová slova

Software Program Správa nemovitostí Správa domů Dům Budova Domy Budovy Dum Sprava